Чайні Майстри
Ahmad tea
Хто такі чайні майстри і чому їх думкам варто довіритися?

Почнімо з чаю. Виробники купують його на спеціальних аукціонах. Але процес цей непростий, адже на торгах одночасно продають десятки та навіть сотні сортів, із яких виробники збирають свої суміші ― бленди. Кожен сорт, залежно від низки факторів, може давати різний смак та аромат, але чай одного бренду на полиці магазину має залишатися однаковим! Що ж робити?

Тут на арену й виходять чайні майстри ― ті-тестери. Під час торгів вони куштують сотні, навіть тисячі, сортів чаю, щоб створювати якісні бленди. Такі, які ви вже давно полюбили. Ті-тестери можуть точно сказати, який сорт дасть потрібний колір, який ― витончену терпкість, а які ― неповторний смак.
Чи важка це робота? Звісно! Купа обмежень у повсякденному житті, навчання протягом усього життя ― тому ця професія дуже рідкісна. І лише великі та шановані компанії мають у своєму штаті професійних ті-тестерів. Більше про чайні аукціони, про ті-тестінг, а також, власне, про чай ми розкажемо тобі у наших відео.
А ще чайні майстри ― надзвичайно щедрі люди! Вони поділяться з вами не тільки своїми знаннями про чай, а й подарують силу-силенну чайних призів! Тобі потрібно лише зареєструвати промокод ;)

Чай. Що про нього
знає більшість
людей?

Це рослина, яку сушать, заварюють та п’ють. Буває чорний і зелений. А ще ― чайні мікси та напої, які насправді й не чаї зовсім: мате, каркаде, ройбуш та інші. Більш обізнані чайомани додають, що якісний чай вирощують у Кенії, Індії, Китаї та на Шрі-Ланці. Хтось обов’язково згадає про Британію та 5’оклок.

Та чи це все, що можна розказати про наш улюблений гарячий (та іноді ― холодний) напій? Звісно ж, ні! А найкраще це зроблять ті, для кого чай став справою життя ― чайні майстри. У Британії їх ще називають ті-тестерами. Хто це такі й у чому крутість їх професії ― дивися в першому відео. А в наступних ти знайдеш відповіді на всі чайні питання, які тебе хвилювали або про які ти навіть не здогадувався. Дивися відео, а потім ― прогорни сторінку далі!

Хто такі Чайні Майстри?
Їх ще називають ті-тестерами. І ніхто у світі не розбирається у чаї краще, ніж люди цієї професії! Хто вони, чому їх робота складна та наскільки важлива — розказує ті-тестер Ahmad Tea.
Як вибрати хороший чай?
Стоїш перед полицею і не можете вибрати чай? Наш чайний майстер розкаже, як вибрати хороший. До речі, напис “Ahmad Tea London” на пачці говорить про те, що чай ― хороший ;)
Чорний або зелений?
Ти знав, що чорний і зелений чай ― це той самий чай? А наші ті-тестери не тільки знають, а й розкажуть, у чому різниця.
Як ті-тестери вибирають чай для блендів?
Різницю між завареним чорним та зеленим побачить навіть дитина. А ось як ті-тестери вибирають потрібні сорти з-поміж майже однакових? І що таке чайні аукціони? Відповідь ― у відео.
Пакетований або листовий: який чай придбати додому?
До речі, усе, що ми тобі розказали, стосується не тільки листових чаїв. Так, пакетовані ― це також чаї. Розказуємо, чому їх не треба боятися та які купляти додому.
Як заварити ідеальний чай?
Але просто вибрати якісний чай мало: треба його ще й уміло заварити. Зараз експерт покаже, як це правильно робити.
Що таке бергамот та як роблять ароматизовані чаї?
Кожна друга дитина та кожен третій дорослий називають чай з бергамотом чаєм «із бегемотом». Про тварин розказувати не будемо, а ось як роблять ароматизовані чаї та чому «ароматизований» не значить «синтетичний» розповідає наш чайний майстер.
Чи правда, що у Британії не п’ють заварний чай?
Трохи сенсацій: чи п’ють у Британії пакетований чай? Дивіться!
Чому чай Ahmad Tea вважаються ексклюзивними?
І наостанок ― чому чай Ahmad Tea у всьому світі вважається ексклюзивним? Розказує експерт.