поширені питання

Якщо ти переможеш у щоденному, щотижневому або щомісячному розіграші, то один подарунок ми відправимо тобі, а другий, такий самий подарунок, ми відправимо твоїй близькій людині.

Щоб взяти участь в акції, придбай акційну упаковку чаю Ahmad Tea з яскравим стікером у формі чашки, знайди код всередині упаковки та зареєструй його на сайті https://promo.ahmadtea.ua/

Для того, щоб ми могли повідомити тебе про виграш :)

Переконайся, що ти правильно набираєш всі символи коду, що у тебе увімкнена англійська мова і всі літери прописні (великі). Перевір, чи не сплутав F та T. Якщо все правильно, але все одно не виходить – очисти кеш (Ctrl + R) і онови сторінку. Якщо код все рівно не реєструється – напиши нам за адресою – [email protected]

На жаль, брати участь в акції можуть лише повнолітні особи, попроси когось із дорослих допомогти тобі ;)

Ми відправляємо призи Новою Поштою. За доставку сплачуємо ми;) Але не забудь забрати свій подарунок вчасно, бо за зберігання ми не сплачуємо.

Загальну кількість зареєстрованих промокодів ми не обмежуємо.

Якщо ти 5 разів введеш неправильний код протягом 24 годин, тебе буде заблоковано на добу. Проте після повторної спроби реєстрації більше 5 неправильних кодів, тебе буде відсторонено від участі в акції:(

Якщо ти введеш невірну пошту або номер мобільного телефону, на жаль, змінити їх ми не можемо.

На всіх акційних пакуваннях є яскравий стікер у формі чашки. Перевір, чи акційну пачку ти придбав.
Також через технічні особливості виробництва акційних упаковок, деякі з них можуть не містити унікальні коди. Кількість таких упаковок не перевищує 0,5% від загальної кількості, тому якщо тобі дісталась така упаковка, спробуй ще – можливо, саме у наступній лежить код, який принесе тобі головний приз!

Чай Ahmad Tea з яскравим акційним стікером у формі чашки, а саме:

1. 50г Чорний крупнолистовий чай Ахмад Ті Британська імперія
2. 50г Чорний крупнолистовий чай Ахмад Ті Королева Вікторія
3. 50г Чорний крупнолистовий чай Ахмад Ті Королівський стандарт
4. 100г Чорний крупнолистовий чай Ахмад Ті Британська імперія
5. 100г Чорний крупнолистовий чай Ахмад Ті Королева Вікторія
6. 100г Чорний крупнолистовий чай Ахмад Ті Королівський стандарт
7. 100г Чорний чай Ахмад Ті Чай Англійський до сніданку
8. 100г Чорний чай Ахмад Ті Граф Грей
9. 100г Чорний чай Ахмад Ті Англійський №1
10. 100г Чорний чай Ахмад Ті Цейлон Голд Оранж Пеко
11. 200г Чорний чай Ахмад Ті Чай Англійський до сніданку
12. 200г Чорний чай Ахмад Ті Граф Грей
13. 200г Чорний чай Ахмад Ті Цейлон Голд Оранж Пеко
14. 25х2г Чорний чай Ахмад Ті Чай Англійський до сніданку
15. 25х2г Чорний чай Ахмад Ті Граф Грей
16. 25х2г Чорний чай Ахмад Ті Англійський №1
17. 25х2г Чорний чай Ахмад Ті Гранд Ассам
18. 100х2г Чорний чай Ахмад Ті Чай Англійський до сніданку
19. 100х2г Чорний чай Ахмад Ті Граф Грей
20. 100х2г Чорний чай Ахмад Ті Англійський №1
21. 40х2г Чорний чай Ахмад Ті Чай Англійський до сніданку
22. 40х2г Чорний чай Ахмад Ті Граф Грей
23. 40х2г Чорний чай Ахмад Ті Англійський №1

Розіграші iPhone будуть проводитися о 17:00 30 листопада 2020 року, 30 грудня 2020 року та 31 січня 2021 року. Чекайте;)

Розіграш головного приза буде проводитися о 17:00 28 лютого 2021 року. Чекайте;)

Головний приз – вікенд на двох у британському стилі. На переможця та його близьку людину чекають президентський люкс 5-тизіркового готелю Bristol в місті Одеса, цікава розважальна програма, смачна їжа у найкращих закладах Одеси та британські традиції, такі як чаювання Afternoon Tea з Ahmad Tea London. Переможець має змогу сам обрати дату вікенду у період від початку березня до кінця травня.
Головний приз – це неперевершені враження, від яких переможець буде у захваті.

Протягом 10 днів з отримання смс тобі потрібно буде надіслати нам на e-mail - [email protected] скан-копію твого паспорту або іншого документу, який посвідчує твоє громадянство, скан-копію ідентифікаційного коду та скан або фото акційної упаковки з виграшним кодом та скан-копію паспорту або іншого документу, який посвідчує громадянство, скан-копію ідентифікаційного коду людини, якій ти хочеш відправити такий самий подарунок як у тебе. І звичайно, не забудь надіслати нам номери відділень нової пошти та місто, аби ми відправили тобі та твоїй близькій людині приз.
P.s. зазначені вище скан-копії документів повинні бути зроблені таким чином, щоб усі дані були чітко відображеними та розбірливими для читання.

Ні, на одні документи можемо надіслати лише один подарунок. Ми дуже хочемо надіслати другий подарунок твоїй близькій людині. Впевнені, у такий спосіб вона відчує твоє тепло та буде задоволена.

Так, але для цього нам потрібні твої документи та документи твоєї близької людини.

Твої документи та документи твоєї близької людини не будуть використовуватися чи передаватися будь-яким особам. Ми розуміємо, що ця інформація є конфіденційною. Але ми не можемо надіслати тобі та твоїй близькій людині подарунок без документів. Справа в тому, що за подарунок необхідно сплатити податок, і ми оплатимо його за тебе. Проте нам необхідні скани твоїх документів та документів твоєї близької людини для податкової звітності, аби дотримуватися норм чинного законодавства України.
Беручи участь в акції ти даєш свою згоду на обробку та використання персональних даних у рекламних та маркетингових цілях.

Всі списки переможців можна знайти тут: https://promo.ahmadtea.ua/winners Ми оновлюємо списки протягом 3 діб після кожного розіграшу.

Ми відправляємо подарунки протягом 45 днів з моменту надання нам необхідної для відправки інформації. Вибач, якщо доведеться трошки почекати, ми дуже хочемо, щоб усі отримали подарунки!

Ти отримаєш смс-повідомлення про виграш.

У нас є три розіграші: щоденний (з понеділка по п'ятницю), щотижневий та щомісячний.
Якщо ти зареєстрував один чи більше кодів, і один або декілька з них вже стали виграшними у щоденному, щотижневому чи щомісячному розіграші, ти береш участь у розіграші головного приза, але при тому твої коди також беруть участь у тих розіграшах, в яких ти ще не перемагав.

Офіційні правила Акції ти можеш дізнатися тут: https://promo.ahmadtea.ua/rules

Не хвилюйся, випий чашечку Ahmad Tea, та напиши нам: [email protected]